Apie

Vyras ir tėtis 

Saulius susituokė su savo jaunystės meile Sanna, kilusia iš Švedijos, 1997 metais. Pora augina keturis nuostabius vaikus: Eriką, Eunikę, Mirandą ir Ivą. 

„Mano šeima – brangiausias mano turtas. Aš tarnauju Dievui, visų pirma tarnaudamas savo šeimai. Ši patirtis man padeda atlikti pastoriaus darbus ir bažnyčioje. Tačiau pirmiau už bažnyčią Dievas sukūrė šeimą. Todėl, visų pirma, čia aš mokausi būti su kitu žmogumi ir jam tarnauti.“

Vyresnysis Miesto Bažnyčios pastorius 

Pastoriaus tarnystę evangeliškoje Miesto Bažnyčioje Klaipėdoje Saulius pradėjo 2003 m. Biblinių studijų bakalaurą Saulius Karosas įgijo 2002 m. Merilando Biblijos koledže ir seminarijoje, kur jis ir buvo įšventintas į pastorius. 

2016 m. išsipildė ilgai brandintas pastoriaus troškimas – Miesto Bažnyčia buvo įkurta ir Vilniuje, o 2022 m. ir Kaune.

Augant ir plečiantis bendruomenei, Miesto Bažnyčios misija išlieka ta pati – palydėti žmones į artimą draugystę su Jėzumi. Bažnyčios vizija – tūkstančių atkurtų gyvenimų bendruomenė.

Lyderis

Pastorius Saulius yra Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK) iniciatorius Lietuvoje. 2022 m. rudenį ši lyderystės konferencija vyko jau tryliktus metus.

Sužinokite daugiau apie PLK.

Pastorius taip pat yra vienas iš Nesavanaudiškos lyderystės instituto steigėjų, daugelio filantropinių iniciatyvų santuokoms stiprinti pradininkas. Lietuvoje pradėjo Marko Gungoro seminarus sutuoktiniams „Per juokus į geresnę santuoką“. Dabar šie seminarai paplitę visoje Lietuvoje. Šiuo metu vysto projektą „Dovana būti kartu“.

UAB Draugas draugui – tai socialiai atsakingas verslas, kurio pelnas yra skirtas socialiniams projektams remti. Verslo savininkai yra Miesto bažnyčia ir Draugas draugui Estija.

Sužinokite daugiau apie Draugas draugui.

%d bloggers like this: