Iniciatyvos

Pasaulinė lyderystės konferencija Lietuvoje

Pastorius Saulius yra Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje (PLK) iniciatorius. 2022 m. rudenį ši lyderystės konferencija atšventė 13-ąjį gimtadienį Lietuvoje.

PLK misija – įkvėpti žmones nesavanaudiškai lyderystei ir skatinti permainas visuomenėje. Šiandien konferencija rengiama 135 šalyse kasmet, ją pamato 450 000 žmonių visame pasaulyje. 

Tai aukščiausios klasės renginys, kuriame pasaulinio garso vadovų pranešimai transliuojami video formatu, o Lietuvos lyderių pranešimai skamba gyvai. 

Sužinokite daugiau apie PLK.

Draugas draugui

Draugas draugui – tai socialinė įmonė, priklausanti ne pelno siekiančioms organizacijoms – Miesto Bažnyčiai Klaipėdoje ir Evangelikų Krikščionių ir Babtistų Bažnyčios sąjungai Estijoje.

Įmonė turi 20 naudotų daiktų parduotuvių: 19 Estijoje ir 1 Lietuvoje. Parduotuvėje galima rasti naudotų prekių – drabužių, baldų, interjero elementų, knygų ir žaislų už nedidelę kainą.

Visas pelnas yra skirtas socialiniams projektams remti.

Sužinokite daugiau ir apsilankykite Draugas draugui.

Seminarai sutuoktiniams

Pastorius taip pat yra vienas iš Nesavanaudiškos lyderystės instituto steigėjų, daugelio filantropinių iniciatyvų santuokoms stiprinti pradininkas. Lietuvoje pradėjo Marko Gungoro seminarus sutuoktiniams „Per juokus į geresnę santuoką“. Dabar šie seminarai paplitę visoje Lietuvoje. Šiuo metu vysto projektą „Dovana būti kartu“.

%d bloggers like this: